środa, 5 kwietnia 2017

1.Początki.

Kolejny raz zaczynam swoją przygodę z blogowaniem, dawniej było to moblo.pl, gdzie poznałam wiele wspaniałych osób. Tam każdy mógł napisać, co leży mu na sercu, pod pewnym względem tworzyliśmy rodzinę, na swój sposób byliśmy poetami.

Dziś zaczynam kolejny rozdział, chcę, by ten blog był moim małym pamiętnikiem.
Kilka dni temu odwiedziłam Łazienki Królewskie w Warszawie, kllimat tego miejsca jest po prostu cudowny, szczególnie wieczorem! ♡
                        W życiu najważniejsze jest to, by zamieniać marzenia we wspomnienia,

1 komentarz: